Historia

TECHNIKA PROJEKT Sp. z o.o. jest polską firmą założoną na początku 2007 roku we Wrocławiu, świadczącą usługi w branży budowlanej. Firma specjalizuje się w wielobranżowych nadzorach inwestorskich oraz projektowaniu obiektów przemysłowych. Wspomagamy naszych Klientów fachową wiedzą na każdym etapie procesu budowlanego. Stawiamy sobie za cel bliską współpracę z Klientem identyfikując się z projektem, w celu stworzenia i wyboru koncepcji zgodnej z potrzebami, przeznaczeniem imożliwościami finansowymi Inwestora.
 
Zatrudniamy doświadczoną kadrę inżynierską posiadającą wszechstronne kwalifikacje i chęć zmierzenia się z nietypowymirozwiązaniami konstrukcyjnymi. Naszą firmę tworzą ludzie kreatywni, otwarci na nowoczesne technologie i wyczuleni na trendy obowiązujące w architekturze. Nasi pracownicy są siłą napędową firmy a praca zespołowa to podstawowy wyznacznik naszej działalności. Poprzez wspólną konstruktywną współpracę jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom i Partnerom usługi najwyższej jakości.
 
Pracujemy na najnowocześniejszych, licencjonowanych programachwspomagających projektowanie, BOCAD 3D, RM-Win, AutoCad z nakładkami AutoCad Revit Structure, Rama 3D.

Ze względu na coraz większe wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej obiektów budowlanych prowadzimy wieloletnią współpracę z firmą INBEPO Sp. z o.o. specjalizującą się w tej dziedzinie.

 
Nasze usługi świadczymy na terenie Polski i Europy.

W celu bliższego zapoznania się z naszymi projektami prosimy wejść w zakładkę PROJEKTY lub NADZORY.

TECHNIKA PROJEKT Sp. z o.o.
ul. Przyjaźni 64/2D
53-030 Wrocław
tel. +48 71 72 97 902

realizacja: veeo.pl CMS