IBM - FRANCUSKA OFFICE CENTER
IBM - FRANCUSKA OFFICE CENTER
Opis:
W okresie od marca do października 2013r. zrealizowano wielobranżowy Nadzór Inwestorski w kompleksie Francuska Office Center dla Najemcy firmy IBM POLSKA Sp. z o.o. Prace obejmowały nadzór nad Generalnym Wykonawcą, Hochtief Polska S.A. w zakresie konstrukcji i instalacji oraz nadzór nad podwykonawcami głównego Najemcy w zakresie od systemów security, okablowania strukturalnego, serwerowni, generatora prądu, systemu UPS po roboty wykończeniowe i umeblowanie. W naszym zakresie był również kompletny projekt wnętrz dla całej wynajmowanej powierzchni. Wartość nadzorowanych prac wynosi ponad 4,5mln PLN.
Zlecenie:
Prace wykonano na zlecenie firmy Bilfinger HSG Sp. z o.o., obsługi technicznej IBM Polska.
Lokalizacja:
Katowice
więcej

ROZBIÓRKA OBEKTÓW POWOJSKOWYCH
ROZBIÓRKA OBEKTÓW POWOJSKOWYCH
Opis:
Z początkiem grudnia 2014r. rozpoczęto prace przy zadaniu wykonania rozpoznania i oczyszczenia saperskiego terenu oraz rozbiórki i zabezpieczenia obiektów powojskowych w Nadleśnictwie Jawor. Pełnimy Nadzór Inwestorski nad rozbiórką 163 obiektów wojskowych z czasów II wojny światowej. Prace prowadzone są pod stałym nadzorem saperskim. Całkowita wartość projektu wynosi 5 mln PLN.
Zlecenie:
Lasy Państwowe S.A.
Lokalizacja:
Goczałków Górny, woj. dolnośląskie
więcej

VENDO PARK NYSA
VENDO PARK NYSA
Opis:
Od listopada 2011 r. do października 2013 r. trwały prace projektowe i budowlane związane z powstaniem CH Vendo Park w Nysie którego Inwestorem jest firma TREI Real Estate Sp. z o.o.. Nasza firma była odpowiedzialna za wielobranżowy Nadzór Inwestorski na etapie projektowania oraz budowy. Zakres prac obejmował nadzór nad Generalnym Wykonawcą oraz Najemcami. W centrum dysponującym 9000m2 powierzchni handlowej znajdują takie marki jak: LIDL, H&M, Deichmann, Rossmann, RTVeuroAGD, Jysk oraz cała grupa LPP.
Całkowita wartość nadzorowanych prac wyniosła 30mln PLN.
Zlecenie:
Prace wykonywano na zlecenie firmy VERTANO Real Estate Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Nysa
więcej

IBM - A4 BUSINESS PARK
IBM - A4 BUSINESS PARK
Zrealizowano wielobranżowy Nadzór Inwestorski w kompleksie biurowym A4 Business Park w Katowicach dla głównego Najemcy branży IT, firmy IBM Polska Sp. z o.o. Prace obejmowały nadzór  nad Generalnym Wykonawcą, firmą Echo Investment S.A. w zakresie konstrukcji i instalacji biurowca oraz nadzór nad podwykonawcami głównego Najemcy w zakresie od systemów security, okablowania strukturalnego, serwerowni, generatora prądu, systemu UPS po roboty wykończeniowe i umeblowanie. W naszym zakresie był również kompletny projekt wnętrz dla całej wynajmowanej powierzchni. Wartość nadzorowanych prac wynosi ponad 30mln PLN.
Zlecenie:
Prace wykonano na zlecenie firmy Bilfinger HSG Sp. z o.o., obsługi technicznej IBM Polska.
Lokalizacja:
Katowice
 
 
więcej

IBM - WOJDYŁA BUSINESS PARK
IBM - WOJDYŁA BUSINESS PARK
Opis:
W okresie od lutego 2011r. do stycznia 2013r. prowadzilismy wielobranżowy Nadzór Inwestorski w kompleksie Wojdyła Business Park dla głównego Najemcy firmy IBM POLSKA Sp. z o.o. Prace obejmowały nadzór nad Generalnym Wykonawcą, Wojdyła Budownictwo S.A. w zakresie konstrukcji i instalacji oraz nadzór nad podwykonawcami głównego Najemcy w zakresie od okablowania strukturalnego, serwerowni, generatorów prądu, systemu UPS po roboty wykończeniowe i umeblowanie. Łączna powierzchnia biurowa i garażowa dwóch budynków WBP1 oraz WBP2 gdzie prowadzono prace to 21 500 m2, a wartość nadzorowanych prac przekroczyła 20mln PLN.
Zlecenie:
Prace zrealizowano na zlecenie dla firmy HSG Zander Sp. z o.o., obsługi technicznej IBM Polska.
Lokalizacja:
Wrocław
więcej

OXYGEN
OXYGEN
Opis:
W okresie od lutego do października 2015r. prowadzono Nadzór Inwestorski oraz wielobranżową koordynację wykonawców przebudowy powierzchni biurowca [OXYGEN] dla Najemcy DGS Poland Sp. z o.o. oraz VORTEX Energy Polska Sp. z o.o.
Zlecenie:
Całość prac wykonujemy na zlecenie firmy ECHO Investment S.A.
Lokalizacja:
Szczecin
 
więcej

VENDO PARK ŚWIDNICA
VENDO PARK ŚWIDNICA
Trwają prace na budowie CH Vendo Park w Świdnicy o powierzchni 2 000m2. Nasza firma jest odpowiedzialna za wielobranżowy Nadzór Inwestorski na etapie projektowania oraz budowy. Całkowita wartość nadzorowanych prac wynosi 10mln PLN.Prace wykonujemy na zlecenie firmy TREI Real Estate Poland Sp. z o.o.
 
więcej

KOŚCIÓŁ ŚW. JAKUBA, PLEBANIA
KOŚCIÓŁ ŚW. JAKUBA, PLEBANIA
Opis:
Od października 2014r. prowadzimy Nadzór Inwestorski nad renowacją elewacji XV-wiecznego kościoła Św. Jakuba oraz XVII-wiecznego budynku plebanii. Oba budynki wpisane są do rejestu zabytków. W naszym zakresie jest również opracowanie projektów budowlanych wraz z uzgodnieniami konserwatorskimi.
W chwili obecnej zakończono prace związane ze wzmocnieniem konstrukcji drewnianej plebanii oraz wymianą pokrycia dachowgo.
Zlecenie:
Rzymsko-Katolicka Parafia p.w. św. Jakuba Apostoła.
Lokalizacja:
Sobótka, woj. Dolnośląskie
więcej

METRO PARK WISŁA
METRO PARK WISŁA
Zakończono z sukcesem budowę CH Metro Park w Wiśle. TECHNIKA PROJEKT była odpowiedzialna za wielobranżowy nadzór inwestorski podczas całego procesu budowlanego wraz z koordynacją Najemców. W naszym zakresie było również wykonanie projektu koncepcyjnego oraz wielobranżowego projektu budowlanego wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.
 
Całość prac wykonaliśmy na zlecenie firmy VERTANO Sp. z o.o.
więcej

TECHNIKA PROJEKT Sp. z o.o.
ul. Przyjaźni 64/2D
53-030 Wrocław
tel. +48 71 72 97 902
PROJEKTY | FIRMA | OFERTA | MAPA STRONY | KONTAKT
realizacja: veeo.pl CMS