Historia

TECHNIKA PROJEKT Sp. z o.o. jest polską firmą założoną na początku2007 roku we Wrocławiu, świadczącą usługi w branży budowlanej. Firmaspecjalizuje się w wielobranżowych nadzorach inwestorskich orazprojektowaniu obiektów przemysłowych. Wspomagamy naszych Klientówfachową wiedzą na każdym etapie procesu budowlanego. Stawiamy sobie zacel bliską współpracę z Klientem identyfikując się z projektem, w celustworzenia i wyboru koncepcji zgodnej z potrzebami, przeznaczeniem imożliwościami finansowymi Inwestora.
 
Zatrudniamy doświadczoną kadrę inżynierską posiadającąwszechstronne kwalifikacje i chęć zmierzenia się z nietypowymirozwiązaniami konstrukcyjnymi. Naszą firmę tworzą ludzie kreatywni,otwarci na nowoczesne technologie i wyczuleni na trendy obowiązujące warchitekturze. Nasi pracownicy są siłą napędową firmy a praca zespołowato podstawowy wyznacznik naszej działalności. Poprzez wspólnąkonstruktywną współpracę jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom iPartnerom usługi najwyższej jakości.
 
Pracujemy na najnowocześniejszych, licencjonowanych programachwspomagających projektowanie, BOCAD 3D, RM-Win, AutoCad z nakładkamiAutoCad Revit Structure, Rama 3D.
Ze względu na coraz większe wymagania dotyczące ochronyprzeciwpożarowej obiektów budowlanych prowadzimy wieloletnią współpracę zfirmą INBEPO Sp. z o.o. specjalizującą się w tej dziedzinie.
 
Nasze usługi świadczymy na terenie Polski i Europy.
W celu bliższego zapoznania się z naszymi projektami prosimy wejść w zakładkę PROJEKTY lub NADZORY.

TECHNIKA PROJEKT Sp. z o.o.
ul. Przyjaźni 64/2D
53-030 Wrocław
tel. +48 71 72 97 902

realizacja: veeo.pl CMS